Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

1.Сташенко Олександр Федорович – голова постійної комісії, від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

2.Нагурний Євген  Васильович – заступник голови  комісії, від політичної партії  Радикальна    партія Олега Ляшка

3.Женжера Олег Васильович – секретар комісії, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

4.Бардук Лариса Леонідівна – член комісії, від політичної партії  “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

5.Бачук Іван Васильович – член комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”

6.Кучер Марія Василівна –  член комісії, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

7.Мороз Руслан Іванович – член комісії, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

8.Терещенко Андрій Георгійович –  член комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”

9.Трохименко Петро Олександрович – член комісії, від політичної партії ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

 

Положення про постійні комісії районної ради VII скликання

Про внесення змін до Положення про постійні комісії Черняхівської районної ради VІІ скликання

Положення про постійні комісії

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району

1.Жук Сергій Віталійович – голова постійної комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”

2.Шлапак Галина Миколаївна –  заступник голови комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”

3.Сімашко Олександр Анатолійович – секретар комісії, від політичної партії  Радикальна    партія Олега Ляшка

4.Дворська Валентина Петрівна- член комісії, від політичної партії “Опозиційний блок”

5.Жилінський Микола Іванович – член комісії, від політичної партії“БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

6.Кондрацька Ольга Віталіївна – член комісії, від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

7.Кузьменко Василь Дмитрович – член комісії, від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

8.Мазур Руслан Іванович – член комісії, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

9.Рожко Валерій Миколайович – член комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”

Постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та прав людини

1. Малашевич Юрій Павлович –  голова постійної комісії, від політичної партії  Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

2.Мельниченко Анатолій Михайлович –  заступник голови комісії, від політичної партії  “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”

3.Маційчук Андрій Васильович – член комісії, від політичної партії  ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

4.Поліванчук Петро Дмитрович – член комісії, від політичної партії  “Опозиційний блок”

5. Поліщук Сергій Федорович – член комісії, від політичної партії Радикальна  партія  Олега Ляшка

 

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та екології

  1. Трояченко Руслан Миколайович – голова постійної комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”
  2. Трохимчук Олександр Васильович – заступник голови комісії, від політичної партії Радикальна партія Олега Ляшка
  3. Радченко Богдан Петрович – секретар комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”
  4. Крижанівський Юрій Володимирович  член комісії, від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
  5. Морозюк Артем Васильович – член комісії, від політичної партії “Опозиційний блок”
  6. Перегуда Віталій Йосипович –  член комісії, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
  7. Ревчук Віктор Миколайович – член комісії, від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
  8. Трояченко Юрій Миколайович – член комісії, від політичної партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”
  9. Юхимчук Володимир Леонідович – член комісії, від політичної партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”